Ops! You don't have any menu or widget in Off-canvas. Please add some menu in Off-canvas menu position or add some widget in Off-canvas widget position for view them here.

درباره آرتین فیدار

 

 

شرکت آرتین فیدار در سال ۱۳۸۵ توسط گروهی از متخصصان کار در ارتفاع که خواستار سازماندهی و اطلاع رسانی و ارائه هر آنچه مطلوبتر این خدمات به گروه وسیعی از متقاضیانی که در ایران بودند متولد شد و در تمامی این سالها با عنایت پروردگار و کوشش بی وقفه پرسنل توانستیم پروژه های چالش برانگیز و تخصصی زیادی را با ایمنی بالا و کیفیت مطلوب به انجام رسانیم که مهارت و تجربه ما را در اجرا و مدیریت پروژه های کار در ارتفاع و ارائه راهکارهای فنی افزایش داده است و در حال حاضر این شرکت  با در اختیار داشتن کادر مجرب و کار آزموده که دارای مدرک بین المللی کار در ارتفاع (ایراتا ) می باشند نقش مهمی را در بهبود خدمات گسترده این بخش ایفا می نماید.

هم اکنون با بیش از ۱۰ سال تجربه توانستیم در زمره شرکت های برتر صنعت کار در ارتفاع کشور شناخته شویم و این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند در توسعه و تعالی زیر ساخت های کار در ارتفاع کشور ایفا ی نقش  نماید و با اتکاء به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون ایمنی ، سرعت و بروزرسانی این خدمات گام بردارد.

با لا بردن کیفیت خدمات ارائه شده در چهارچوب استانداردهای روز دنیا امری نیست که بطور اتفاقی حاصل گردد.دیدگاه بلند مدت در تحقق ، ایمنی، اجرای با کیفیت و سریع و مشاوره فنی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است و رزومه کاری انجام شده برای مجموعه آرتین فیدار تخصص و برای مشتریان آن رضایت را بهمراه داشته است.

ماموریت ما همواره به نحوی بوده که این مجموعه را در جهت توسعه رهنمون سازد و بیش از پیش بخشی از دغدغه های  کار و اشتغال جوانان کشور عزیزمان را مرتفع نماید و هدف کار آفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم بهترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی و مالی مد نظر قرار گرفته است.

تماس با ما

افتخار ماست تا در این راستا در کنار شما باشیم از این رو منتظر پیام های شما هستیم

دفتر مرکزی


تهران , صندوق پستی : ۱۱۳۶/۷۸۵
Mountain View, CA
94043 US

اطلاعات تماس

تلفکس: ۰۵ ۲۳ ۳۲ ۸۸ (۰۲۱)
تلفن: ۹۲ ۷۳ ۸۴ ۸۸ (۰۲۱)
همراه: ۰۵۹۶ ۲۹۰ (۰۹۱۲)

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

شرکت آرتین فیدار در سال ۱۳۸۵ توسط گروهی از متخصصان کار در ارتفاع که خواستار سازماندهی اطلاع رسانی و ارایه هر آنچه مطلوبتر این خدمات به گروه وسیعی از متقاضیانی که در ایران بودند متولد شد و اکنون با در اختیار داشتن کادری مجرب متشکل از متخصصان و پرسنل حرفه ای آماده ارایه این خدمات در بخش های صنعتی و شهری به منظور بالا بردن سطح کیفی و کارایی لین واحد در سازمان ها و ارگان های مختلف می باشد

خدمات اصلی ما

رنگ آمیزی و ترمیم نما

رنگ آمیزی سطوح صنعتی

سیمان کاری نما در ارتفاع

نورپردازی و نصب بنر و بیلبورد

واتر جت و شستشوی نماهای مختلف

پیچ و رولپلاک سنگ و مقاوم سازی نما

 

 

لینکها ی مفید

اتاق اصناف

وزارت کشور

وزارت صنعت و معدن

کانون صنفی کارگران

وزارت راه و شهر سازی

وزارت کار و رفاه اجتماعی